Näytä yksittäinen viesti
  #21  
Vanha 20.04.2006, 08:03
baxxter:n Avatar
baxxter baxxter ei ole kirjautuneena
Sankari
 
Rekisteröitynyt: 10.06.03
Sijainti: PAiMiO, Finland.
Viestit: 4.289
Perusasetus

Lainaus:
quote:No kuinkahan hyvä idea tuo sääntölista on tehdä tähän topikkiin? Modeina voitte yhdessä päättää että tehdäänpä tuonne jonnekin etusivulle hieno linkki missä lukee vaikka foorumin säännöt. Sieltä voi sitten jokainen helposti ja todennäköisesti selkeästi todeta miksi viesti modataan. Ilman että alkaa myöhemmin searchillä etsimään modauksen syytä Nyybikin tuossa kirjoitti ihan asiaa..
Lainaus:
quote:Pitäis varmaan olla foorumin säännöt jossain, mutta pitäis sekin ensin tehdä ja miettiä ja koota kaikki yhteen.
Lainaus:
quote:enkä näe olevani siinä asemassa että sellaisen määräisin
Ja mä en vaan pysty näkemään mitä "asiaa" on tuollaisissa anonyyminä huudelluissa vittuiluissa ilman perusteluita. Jos olis edes jotain perusteluita ni ei välttämättä olis vittuilua.

Lainaus:
quote:Paitsi että, jos näitä ohjeita lisätään aina *STICKY*:nä tonne ekan sivun ylälaitaan, kohta koko ekasivu on pelkkää *STICKY*:ä!! Ei hjuva juttu!!! Ja jos ne laitetaan kaikki samaan *STICK*:yyn, kuka niitä muka lukee???
Ihan totta. Yks tapa olis kerätä niitä yhteen stickyyn ja lisäykset olis omana stickynä viikon-kaksi. Tai sitten uuteen softaan jokin "ylläpito tiedottaa" ärsyttävä animaatio vilkkumaan keskelle ruutua, kun on jotain uutta tullut. Pitäis lukea ennenku animaatio häviää..

-74 Range, 215cid V8
#4x4@ircnet
Vastaa lainaten