Näytä yksittäinen viesti
  #11  
Vanha 02.01.2006, 21:55
Nerd-O Nerd-O ei ole kirjautuneena
Legenda
 
Rekisteröitynyt: 13.05.03
Sijainti: Kusinen pk-seutu
Viestit: 8.877
Perusasetus

Oikeesti jotkut vois mennä vaikka imemään itseensä tuon searchin kanssa.. 10 ekaa postausta että käytä sitä.. sit vasta tulee asiaa. Eikö se riitä että kerran se mainitaan? Ja laalaahan ei tarvitse edes kirjoittaa mistään että käytä hakua, kun se kerran mainitaan jo tuossa allekirjoituksessa <img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle>

Tuollahan oli jossain topikki missä kerrottiin muistaakseni jokaisen auton positiiviset ja negatiiviset puolet. Mätkäsee sen tuohon etusivulle sticyksi niin loppuu tuollaiset "oisko se hyvä auto" kyselyt. Ei tarvi kenenkään käyttää searchia sen takia.

Tai vaihtoehtoisesti jokaista autoa kohti tehdään yksi topikki, mistä löytyy kaikki asiat liittyen siihen autoon. Tuollahan on hyvänä esimerkkinä Niva topikki <img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle> Kyllä sieltä löytyy varmaan melkein kaikki vastaukset Niva kysymyksiin <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle> En muista että oisko muista samanlaisia.

-- Pajerolla metsien kuninkaaksi --

Nerd-O
Vastaa lainaten