Lainaus:
quote:
Siis, ihan oikeesti, kyllähän nyt joka taloudesta täytyy vähintään yksi siisti Unimoggi löytyä, eikö <img src=icon_smile_question.gif border=0 align=middle> <img src=icon_smile_cool.gif border=0 align=middle>
|
Ihan oikein, asiaa+++ <img src=/smiley/thumbup.gif border=0 align=middle><img src=/smiley/thumbup.gif border=0 align=middle><img src=/smiley/thumbup.gif border=0 align=middle>. Sama homma meillä, tai no jos otetaan se sana SIISTI pois, niin sitten. Kun aikoinaan sain puhuttua emännän ympäri Unimogin hommaamisen puolelle, esitin aika lailla samoja perusteita ja mokki tuli taloon. Sittemmin on ollut lähellä tulla monta muutakin mokkia, mutta se niistä. Pauli oli melkein olla yhden "kätilönä", mutta toinen palstalainen ehti ensin.
Onnea perheenlisäykselle, sillä perheenjäsenhän tuollainen komea 416 on ihan selvästi. Perhesuunnittelu on siis selvästi LISÄÄ-painotteista. Joku pitkäpuominen nosturi näkyy olevan takana. Kuvia lisää heti kun ehtii, jookos?
Hieno hankinta <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>
Offipalsta.com - sinne ne webwheelerit menneet on