Lainaus:
quote:Nerd-O mokoma ei ottanu kuvia edes auton rapaisemmalta puolelta (vaimo jo häpee sitä), eikä edes niistä nousuista.
|
Kyllähän se rapanen puoli näkyy tuossa ensimmäisessä kuvassa. Tosin kuva on otettu niin kaukaa että ei siitä huomaa sitä rapaa <img src=icon_smile_sad.gif border=0 align=middle> Ja noususta ei ikävä kyllä tullut otettua kuvaa. Tulit liian nopeaa sen ylös. En kerinnyt ottaa kameraa esille.
Lainaus:
quote:Nerd-Okin päästeli pajerolla kuin vanha tekijä.
|
Tulipa testattua insoja tuollakin. Muinoin tuolla on huristeltu Subarulla, Suikalla, Jeepillä ja laina Jojolla. Paras pito löytyi kyllä tuon Pajeron renkaista. Ei paljon kaasua tarvinnut mäkiin painella kun pitoa riitti. Se eka mäki oli vähän testinkiä. Siinä piti pikkuisen painaa kaasua <img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle>
Mut hyvin ne sunkin renkaat tuolla toimi, kunnes menit vetämään kuvion täyteen kuraa.. <img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle>
-- Wannabee offari --
Nerd-O