Lainaus:
quote:
Mä oon kans kiinnostunut ABTn vinssistä mutta kun en oo nähnyt se muuta kun kuvassa miltä se nyt näyttää niin se ei oo tullut tilattu vielä. Ihmettelen vähän sitä ilmaritilä vai mitä lie se on vinssin päällä ja onko se tarpeeksi vesisuojattu. Kerro yleisvaikutus siitä niin saadaan kuul..(lukea). /Sten
Lainaus:
quote:
Mulla on kans noi viikon kokemus ABT 10 000:sesta suikan keulalla, ja tuntuu samalle et suikkaa ei saa nii kovi kii ettei se sillä lähtis! <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle> Viikonloppuna pelastin Zetorin tukkikärry perässä lutakosta. Pylpyrä välii ja suikka puun taakse ja sieltä tuli helposti!!! <img src=icon_smile_shock.gif border=0 align=middle> Oli varmaa koomisen näköstä ku suikalla vinssattii kärryllistä traktoria. Kiitokset vaa offivarusteelle nopeesta palvelusta, vinssi oli seuraavana aamuna jo lappeenrannasssa.
-pate-
|
|
Käytiin lauantaina ylittämässä Harattalan joki,ja Antsan Läjän keulilla toi ABT 10000 toimi vallan hyvin myös veden alla ollessaan.
Edited by - Repro on 25/09/2005 15:41:58