Näytä yksittäinen viesti
  #11  
Vanha 14.07.2005, 05:58
tomikoo:n Avatar
tomikoo tomikoo ei ole kirjautuneena
Veteraani++
 
Rekisteröitynyt: 06.02.04
Sijainti: mäntsälä, hautjärvi
Viestit: 1.846
Perusasetus

Lainaus:
quote:
Lainaus:
quote:
Konttorilla tuli notkuttua ja kysäsin tota hommaa. Partajooseppi Setä vaan tuumasi tylysti että ne on vain kisaalueella/ kisan aikana tapahtuviin siirtymiä varten. Kisapaikalle pelit on vietävä jollain muulla keinoin. että se siittä sitten.<img src=icon_smile_dead.gif border=0 align=middle>



Jo kohta talvi tulee.
Juurikin noin eli ei mitään apua kadulla ajamiseen. Kilpailukalenteriksi katsotaan esim.: akk ja alan lehdissä julkaisemat kilpailu kalenterit.

Warn, lapland, ladoga, kaikki cupin ja suurin osa for-fun kisoista jne jne. ovat tälläisiä kisoja. Huomattavaa on että laput kelpaa pääsääntöisesti myös ulkomailla ja jopa helpottavat kilpurina rajan yli vientiä. Vakuutus hinnat olivat normaaleja siirtokilpi hinnoitteluja -&gt; kallista per päivä jos maksaisi kokovuodesta, mutta 10-15 kisapäivää on viellä ihan halpaa.

-sami-

Note! This message was posted anonymously!
Juuripa tätä ajoin takaa, mutta ne kilpailu säännöt heittää edelleen modiin ajamaan <img src=icon_smile_dissapprove.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_sad.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_sad.gif border=0 align=middle> Eipä tarvis muutoin noita kilpiä ollakkaan kun kisoissa.

-pieru,se tulee perseestä-
-miksi miksi,no miksei-
<img src=/smiley/jerkit.gif border=0 align=middle>
Vastaa lainaten