Lainaus:
quote:
Lainaus:
quote:
kyllä ainakin osta/myynti palstan pois blokata suoraan pois nyybien kommenteilta. on jotenki pakko ihmetellä että mikä pistää aikuisen(?) miehen soittaan suuta nyybinä lähes joka asiasta. ihme homma että ei voi suoraan sanoa asioita omalla nimellä jos on jotain sanottavaa..
|
Kaivetaan vielä kerran ylös tämä.
Mitä jos nyybit sais edelleen laittaa ilmotuksen, mutta ei replytä niihin.
Se ei haittaisi ketään todellista ostajaa tai myyjää, kun ostaja voi ottaa puhelimella tai sähköpostilla yhteyttä myyjään ja myyjä voisi edelleen laittaa ilmonsa vaikka anonyyminä.
Ei mulla mitään ongelmia ole noiden anonyymien kanssa ole ollut, mutta muilla näkyy olevan vaikeeta. Eikä noiden ruikuttajien juttuja ole kiva kattella.
www.alanmiehet.com #1
|
Ihan hyvä muuten, mutta mitenpäs nyypi sitten replyää sen "Myyty" jutskan sinne viestin loppuun, jonka tarkoituksena yleensäkin on lopettaa keskustelu ko. aiheesta
Kaivaa se..
www.nalle-offroad.com