Näytä yksittäinen viesti
  #2  
Vanha 29.04.2005, 12:54
Guest
 
Viestit: n/a
Perusasetus

Lainaus:
quote:
Lainaus:
quote:
Eli porukka sais ajella esim. jonkun pahemman paikan lähelle ja katella ku muut kikkailee tai itte. Eli alueelle tulis siis tarkat rajat, minkä ulkopuolelle ei saa lipsua yhtään ja yksin ei saa liikkua autolla. Eli aina oltava joko toinen auto matkassa tai ainakin appari/kuvaaja/mekaanikko yms. Siltä varalta, että tulee joku vahinko, niin olis joku jeesaamassa/soittamassa apua muilta.
jep..
jos joku sattuu helikopterilla tulemaan paikalle niin tuon näkösessä maisemassa pitää alkaa ottamaan korkeutta alemmas (mulla tää työnäyttö on niin kapinen et toivottavasti tuo linkin kuva on edes about sielläpäin)
http://opaskartta.turku.fi/cgi-bin/G...on%20rata&Page


Jos linkki pelaa, niin tuossa keskellä näkyy alueen muta kisa radatkin. Onkohan noille enään koskaan käyttöä......luulis???


http://opaskartta.turku.fi/cgi-bin/G...LL&x=277&y=190





Note! This message was posted anonymously!
Vastaa lainaten