Aika näyttää temppuileeko muuten, kunhan ens kesänä saa ajoon. Jos ei muita oikkuja tule, niin en hirveästi rasita aivoja tuon kans. Pääasia, että sammuu.
Samalla tässä yhteydessä vois päivittää juuri saamari "aarteen". Liittyy hifiin.
Aiemmin ainoa materiaali viihdejärjestelmään liittyen oli tämä Tekniikan Maailman digiarkistosta löytyny mainos vuodelta 1990.
Mutta nyt yli 10 vuoden etsimisen jälkeen löytyi oikein esite aiheesta vuodelta 1989. Tämä oli todella iso juttu itselle, koska kaikki tällanen oheismateriaali on todella mielenkiintoista ajankuvaa. Tämäkin on isokokoinen ja painettu paksulle kiiltävälle paperille ja sivujakin on yli 30. Tämän hypistely voittaa fiiliksessä nettsivujen tai pdf:ien selaamisen. Tästä nyt löytyy sitten soitin ja kaiuttimet, jotka autossa on.