Myydään
Toimiva leimassa oleva d5 koneella manuaali volvo.
Ollut aijemmin kaverilla työmatka kulkineena ja nyt mulla kesän tilapäis kulkineena,nyt seisonnassa kun ei ole ollut käyttöä.
ei uusi eikä virheetön.
Kone pelaa hyvin ja vedot tallessa sekä reipas kulkuinen ja menee pienellä (oisko ohjelmoitu joskus?)
vaihtesto pelaa ja ajolleen ihan ok.
Leimaa 9.7.26 asti. Ajettu 490tkm
Ok renkaat alla ja mukaan jonkunlaiset nastapyörät.
Vikaa on=vauhtipyörä ääntää välillä kylmänä ja tuulilasissa nyt halkeama.mittaristo herjaa polttimo vikaa kun joku vaihtanut led polttimoita.varmaa jotain muutakin on kun vanha auto.
Ei oo pakko myydä ni älä tarjoa mitään satasia.
Hp1250e
O44_5288943
Kaupan teossa tehdään paperillinen kauppakirjat myös varmenteen lisäksi ja auton ostajan pitää esittää henkilöpaperit ja auto siirretään hänen nimiinsä kaupanteossa.
Nyt seisonnassa ja päijät hämeessä kulkeutuu näytille Keravalle sovittaessa.
Voidaan vaihdella 4x4 maasturiin myös kalliimpaan. suburban land cruiser patrol pajero jeep hilux king cap l200 jne.
Myös vaihdossa käy=16" beadlock vanteet 6x139.7 jaolla Lj70 ehjät kardaanit.toimiva rengaskone mihin mahtuis 38.5 rengas. Tai toyotan 9"periin 4.88 välitykset jne.
https://www.nettiauto.com/volvo/s60/15377173
Myydään