Näytä yksittäinen viesti
  #11  
Vanha 22.12.2020, 23:50
SM300:n Avatar
SM300 SM300 ei ole kirjautuneena
Aloittelija
 
Rekisteröitynyt: 18.12.20
Sijainti: Suomi
Viestit: 13
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Jepi Näytä viesti
Vuosi sitten tilasin mazdan kattospoilerin tuolta ja toimitus kesti vajaa kaksi kuukautta. Mitään päivitystä asian etenemiseen ei tullut missään vaiheessa. varmaan nopeammin olisi saanut suoraan kiinasta saman osan.
Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Micco Näytä viesti
Pari kertaa asioinut kyseisessä liikkeessä ihan paikan päällä 20vuoden aikana vaikka omanpaikkakunnan putiikki onkin. Kummallakaan kertaa ei tullut kauppoja, kun haluamaani tavaraa ei ollut hyllyssä eivätkä tilanneet vaan kuvittelivat tietävänsä et haluan ostaa moninkerroin kalliimman tuotteen mitä olin hakemaan tullut.
Kiitos vastauksista, kuulostaa lupaavalta. Jos ei tavaroita eikä vastausta rupea kuulumaan niin varmaan kuluttajaneuvontaan yhteyttä sitten, kun rahat kumminkin kelpasi.