Näytä yksittäinen viesti
  #13  
Vanha 31.03.2005, 13:17
Guest
 
Viestit: n/a
Perusasetus

Lainaus:
quote:
Tuossa JF:n laittamassa videossa hj ajoi tosi viisaasti (tahallaan tai vahingossa) eri uria mitä muut, alkuvauhti oli kova mutta renkaan pito pysyi koko ajan hallittuna.
Tahallaan tietty, kyllähän me nyybit nää ajohommat hallitaan <img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle>
No joo, oli siinä jo sen verran romurallattu tossa vaiheessa että uusien ajolinjojen etsiminen alkoi tuntua järkevältä..vahingosta viisastuu, vaikka toistenkin.

..samaan puuhun rutattiin ainakin kaksi hojaria ja toi läjä tolla reissulla. Yksi näistä perheen ykkösauto eli vaimon kauppakassi, joka haukkas koivua oikeen kunnolla. Kauheeta kateltavaa. Ei niinkään se pellin ruttaantuminen, mutta kuskin reaktiot vaurioita tarkastettaessa <img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle>

Hojonyymi



Note! This message was posted anonymously!
Vastaa lainaten