Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja HJ60
Miksei sais? Kyllähän T4 caravelleä on myyty 1+8 vaikka kuinka paljo.
Sun tarpeisiin just passeleita rajan vanhoja viispaikkaisia koiraverkolla varustettuja lyhyitä bensojaki luulis markkinoilta ainaki jonku löytyvän.
|
Konttorilta kysyin onnistuuko 3 paikkasen bensaportteriin muutoskatsastaa takapenkkejä, sillon vastasivat ettei onnistu, kolmipaikkanen auto ja piste.
En oo ainakaan nähny 4x4 bensa caravelleja, sehän olis kun nyrkki silmään! Ajoneuvoluokalla ei o väliä, pakulla tarkotan lähinna vain korimallia.
Tuo linkin portteri on kyllä komee ja näemmä lukotki jokapaikas ni menee vaikka puuhun! Komee myös tuo uazi mutta ei kyllä jaksa lähtee viron tai venäjän keikkaa heittää.. pitää nyt tutustua tohon portteriin tarkemmin ja jatkaa nettiauton selailua ja ottaa huomioon kaikki l300 ja muut tojon pakut, ja olihan mazdallakin joku komia nelivetomaastotölkki, en tiä saiko sitä bensalla