Viestiketju: Offarille morsian
Näytä yksittäinen viesti
  #4  
Vanha 17.04.2016, 13:23
perkei:n Avatar
perkei perkei ei ole kirjautuneena
Veteraani
 
Rekisteröitynyt: 28.07.12
Sijainti: Savolax
Viestit: 1.152
Perusasetus

No höpsö, saahan sitä nyt tietenkin aina tulla juttelemaan, eikä tartte tietää olenko jonkun kanssa liikenteessä vai en.
Täytyis kyllä tulla taas pistäytymään, vaikka edes kameran ja makkarapaketin kanssa. Pari kertaa olen siellä viime kesänä ollut, lähinnä sain pällistelyä ja töllistelyä osakseni mutta kun aikani siinä nuotiolla pälpätin itsekseni niin rohkeimmat alkoi kyllä jutella takaisinkin.
Lälli on edelleen citymaasturikunnossa, ei sillä oo mettään mitään asiaa kun pakoputki tippuu ja ristikossa on klappia ja vinssikin on purettuna osiksi ja osat sijaitsee kahdella eri paikkakunnalla... ja sitäpaitsi jos Lällin ajaa kantoon niin kuuluu vaan *puff* ja hän katoaa ruskeana tomupilvenä ilmaan. Supervoimia nääs.
__________________
- En pidä teistä.



Vastaa lainaten