Näytä yksittäinen viesti
  #6  
Vanha 25.01.2005, 12:59
Ex_inkkari:n Avatar
Ex_inkkari Ex_inkkari ei ole kirjautuneena
Korpraali
 
Rekisteröitynyt: 29.06.04
Sijainti: Espoo, Finland.
Viestit: 6.030
Perusasetus

Katsos, mukava nähdä että mikään ei ole muuttunut.. tuli ihan vanhat ja menneet mieleen... snif (pieni kyynel)
No asiahan ei minulle kuulu enkä tiedä mistä setät ottaa erää, mutta ikäväähän tuo on että pieksetään ja muilutetaan eri jengiläisiä... eiku kerholiivit päälle, sinko kainaloon ja täräytetään niiden toisinajattelijoiden navetta päreiksi.

Lööppi 4x4 lehdessä: MC lapinjätkät otti yhteen MC offijätkien kanssa rajusti viikonloppuna, kuolonuhreilta vältyttiin mutta 3 maasturia ja yksi navetta tuhottiin täysin. Taistossa käytettiin aseina erinlaisia maastoauton varaosia, kardaaneita, jakolaatikoita ynm. Osapuolet ovat vetäytyneet nuolemaan haavojansa ja taistoa voi seurata jatkossa PSimolin palstalta.

Vittu että mää oon hauska mies <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>

V8 Power
Vastaa lainaten