Näytä yksittäinen viesti
  #2  
Vanha 13.09.2015, 12:01
Hautalintu Hautalintu ei ole kirjautuneena
Konkari++
 
Rekisteröitynyt: 15.01.08
Sijainti: Vanha-Ulvila, Western Finland
Viestit: 704
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Nikuzai Näytä viesti
Suvakkien ja suvaitsevaisten mielestä te ootte ihan mailman karmeimpia ihmisiä, kun ette ymmärtäny hävetä käytöstänne joka johti abdullahin mielen ilmaukseen, ettekä ymmärtäneet suvaita abdullahia kun hän on kulttuuri rikkaus


Kukaan tosin ei suostu mennä suoraan mamun raiskaamalle sanomaan, et pitäisi ymmärtää ja suvaita sekä nauttia kulttuurin rikkaudesta.
Siinä vaiheessa kun pitäsi huutoon vastata kierrellään ja kaarrellaan tai sit vaikenemalla vaihdetaan keskustelu aihetta


Millaistakohan paheennusta aiheuttaisi sellainen paita jossa lukisi isolla Roturealisti

Joo, kauhee akka ku TYÖmatkalla oli samaan aikaan ku abdullah haaveili omistavansa maailman nopeimman kamelin..
Tuo paitahommahan selviää hyvin pian... mistäs niitä paitoja saikaan tilattua haluamallaan tekstillä?
__________________
GMC Suburban 6.5td -95
Chevrolet Blazer 6.2d -86 "The Black Pearl"
Suzuki SJ413 -86

"Muut tekee mitä osaavat, meillä offareilla on ollu tapana tehä mitä tahdotaan!"

The reason i sin is because there is a stairway to heaven and a Highway to hell and i sure as hell ain't climbing no stairs!!!