Näytä yksittäinen viesti
  #852  
Vanha 02.05.2015, 10:17
Häänrik:n Avatar
Häänrik Häänrik ei ole kirjautuneena
Veteraani+++
 
Rekisteröitynyt: 31.12.10
Sijainti: PERÄseinäjoki
Viestit: 2.204
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Jesmender Näytä viesti
Onko kukaan viime aikoina tilannu Milner Offroadilta tukivarsien/panhardin puslia?
Ovatko minkä laatuisia ja käyvätkö paikalleen, muistaakseni joskus ollut ongelmia sopivuuden kanssa?
Tilasin polyuretaani panhardin puslat eteen ja taakse, näyttäis ainakin käteen asiansa ajavilta. sisällä paksu holkki joka ainakin mukana tulleeseen pulttiin mätsää täysin välyksettömästi. ite polyurtsuosa on kahessa palassa, joten asennuksen luulis olevan helppoa. tosi sitkeen oloista kun koitin painella talttapäämeisselillä. En oo vielä keriinny asentamaan joten ei oo mitään tietoa sopivuudesta mutta auton alla tehdyn pikavertailun jälkeen uskoisin että suurempia ongelmia ei tule. tähän asti muutenki kaikki sopinu mitä milneiltä oon tilannu, joten luotto on kova
Suuri osa tavaroista mitä oon tilannu on tullu toyota genuine parts laatikossa ja tarvikeosatkin ollu laadukkaan oloisia mutta stefoja sieltä ei kannata tilata, ne on jotain aivan uskomattoman surkeita.
__________________
Jos sulla on vasara, mikä tahansa on naula. Jos sulla on hitsauskone, mikä tahansa on ihan mitä tahansa haluat sen olevan.
Toyota crown rs50
OmJ40 kilpuri. (Lähetään vaikka nollasta)
Plus muita romuja
Vastaa lainaten