Näytä yksittäinen viesti
  #440  
Vanha 23.03.2015, 21:16
Nikuzai Nikuzai ei ole kirjautuneena
Sankari
 
Rekisteröitynyt: 02.12.12
Sijainti: Suomussalmi
Viestit: 3.863
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Tume_T Näytä viesti
Jotenkin mulla on sellainen muistikuva, että tuossa hakkaturvan pienelläpräntätyssä tekstissä oli jotain ettei korvaisi sitä sun tätä ja muistaakseni yksi näistä mitä ei korvaa olis ollut ilkivalta. Mutta pitääpäs toi tarkistaa.

Ja juu, on ne porot katalia elukoita ku renkaatkin syövät ja nykyisellä Avensiksella ei ole niitä edes yhtään vielä teilattu.

Jännä homma tollanen "harmaa" avensis, ymmärtäis viel jonkun erikoisemman auton maasturi/rakenneltu/jenkki mut, et avensis
__________________
Positiivinen rasismi?

Jos ei natiivi pyytää jotain se pitää antaa ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.
Jos natiivi pyytää jotain se pitää kieltää ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.