Viestiketju: Myydään Puretaan HJ60/61 pick-up
Näytä yksittäinen viesti
  #1  
Vanha 21.02.2015, 19:23
kihi kihi ei ole kirjautuneena
Aloittelija
 
Rekisteröitynyt: 17.12.08
Sijainti: Hollola
Viestit: 20
Perusasetus

Puretaan HJ60/61 pick-up


Myydään

Puretaanpas tämäkin. Siis, muutosluvilla HJ60:stä rakennettu pick-up. Käynyt katollaan joten peltiosia on heikosti. Kaikkea muuta löytyykin. Purku alkaa piakkoin. Konetta pääsee vielä käyttelemään viikon verran.

Osia mm.:
Moottori (vapari, perimätiedon mukaan vähän ajettu, käy tosi siististi) ilman apulaitteita 400 €

Vaihteistopaketti: 5v loota + nappinelikko jakis ulosotolla (kuulemma hieman ääntää kun kovaa ajaa) 400 €

Lähes ajamaton OME +50mm alusta sisältäen jouset, riiput, tapit, u-pultit, iskarit, puslat. MYYTY

Lukkoakselit (täydelliset) vipuineen/vaijereineen pakettina. MYYTY (takalukko ei kytkenyt kun tänään pihassa ajelin...jumissa?)

kardaanit 80 €/kpl

Tankki 60€

Ohjaustehostinpaketti (pumppu, simpukka, säiliö, letkut, rattiakseli) 180 €

Kori, runko ja paperit. Rekisterissä, ei veroja pystyssä. Ei kovin mätäkään ole. Katto vaihdettu kaadon jälkeen ja kaaret avarrettu. 600 €

Moottorin apulaitteet

Ja siis kaikkea muuta...listailen lisää kun kerkiän. Jos hinnat ei miellytä niin ainahan voi koittaa tingata
Parhaiten tavoittaa puhelimella...ja tietty jos joku haluaa tuoda tuuhean tukun rahaa niin tietty voidaan myydä kokonaisenakin .

nol-viis-nol 3542719 / Kimmo

Myydään

Liitetiedostot
Click image for larger version

Name:	auto1.jpg‎
Views:	308
Size:	94,2 Kt
ID:	57545  

Viimeksi muokannut kihi : 26.02.2015 21:46
Vastaa lainaten