Ei nuokaan tullu tuolla dimple die nimellä ees mieleen, vaan goodletin metal punch nimikkeellä, niin tuo löytyi.
Ja vaikka katoin toisellakin kielellä erääst paikasta, niin ei tuollasia ees 6 sivun jälkeen vastaan tullut. Et ois voinut erään maahantuojan kautta kysyy hintaa noille.
Ja noissa cromoo usimmiten käytetään, mutta mainitsemalla tekijällä Moc210:iä käytettävänä ainakin. Tuost Moc210:stä tehnyt velin kaarimankeliin uusiks kierretangon ja vastakappaleen... Etunapaan jarrulevylle kait soviterenkaat, kun GTI Sunnyyn tuli 300ZX:n etujarrulevyt (isommat ku orkkikset on).
Mikäli mitat tietää, niin konistajaa puhuttaan ja kysyy hintaa... Ja ei tarvi ku tietyy kokoa niin tarvii vähemmän sijottaa rahaakin mahdollisesti.
|