Näytä yksittäinen viesti
  #1343  
Vanha 06.01.2015, 23:28
Timo_L:n Avatar
Timo_L Timo_L ei ole kirjautuneena
Legenda
 
Rekisteröitynyt: 26.08.06
Sijainti: Paloheinä, Helsinki
Viestit: 7.457
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Korpikumpu Näytä viesti
Tuo pakkaus näkyy parhaiten tuolla taivaalla kun sininen muuttuu mustaks. Ekassa yökuvassa varsinkin. On kun 8 bittinen gradientti ois vedetty taivaalle.

Oos itelläkin käyttöä noilla polttoväleillä. Ja ihmeen hyvin piirtää vaikka on jatkekkin kiinni. Hämmentävää.

Jeps, naamakirja vetää nimenomaan hämärä- ja pimeäkuvat usein ihan pikselimössöksi ja liukuvista väreistä on turha puhuakaan

Paljon tuota 100-400 L II:n piirtoa on kehuttu, siksi sen uskalsi ostaakin. Ei tosiaankaan voi valittaa. On tuossa huikea ero vanhaan - piirtää 1.4x- jatkeen kanssa paremmin kuin vanha versio ilman
__________________
Jeep Grand Cherokee 5.9 Limited LX, käyttöauto sopivasti maastoon varusteltuna.

Jeep Cherokee 4.0 - Ikuisuusprojekti Moggiakseleilla, 42" renkailla ja kaikensortin enemmän ja vähemmän oleellisilla ominaisuuksilla.

Jeep Cherokee 4.0 - Menehtyi kunniakkaasti Stadin Cruiseissa 5/2008.
Vastaa lainaten