Näytä yksittäinen viesti
  #14  
Vanha 22.11.2004, 19:47
jeeppi-eki:n Avatar
jeeppi-eki jeeppi-eki ei ole kirjautuneena
Konkari+++
 
Rekisteröitynyt: 18.05.04
Sijainti: keminmaa, Finland.
Viestit: 976
Perusasetus

Nyt kuitenkin täytyy asettaa hieman kyseenalaiseksi eräät tunteenomaisella kiihkolla kirjoitetut vastaukset kysymykseesi. KAIKEN saa paskaksi kun aika on otollinen. Se, että Tojon periä paukkuu (lausutaan murroksia) jossain safarilla ja kaivoksissa johtuu varmaan siitä, että monissa Tojoissa pyörii tänäkin päivänä semmosen osat, jotka pitävät kilikaliääntä jo tasamaan kääntelyissä. Mikä moiseen syynä? Ehkä ne puolimiljoonaa ajettua kilometriä..

Vedä tästä mitä johtopäätöksiä haluat. Äläkä ota näitä "vastauksia" niin kauhean vakavasti.

Kiitos ja Anteeksi.


Eespäin ja vinssillä loput..

Kun ne toyon osat paukkui kaivoksella väh. kerran kuukaudessa, niin tokko niillä kerettiin puoltamiljoonaa km. ajaa.Tämä VAKIO rattailla.Olen nähnyt/kuullut perien hajoamisia tarpeeks sunkin puolesta.
Jenkkejä pitää haukkua ja niitä ei saa puolustaa on vanha perinne 60-70 luvun neuvostosuomesta. "paska on hyvää, voiko ziljardi kärpästä olla väärässä" tuntuu olevan kinkki kuskien motto.On se hyvä ettei toyo miehet kirjoita "tunteenomaisella kiihkolla" niin voin tehdä sen niidenkin puolesta.
PS. onneks maastossa offi ei ole näin totista touhua
[/quote]<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>

JEEP OR H2
JEEP, because i`m poor
Vastaa lainaten