Typerää tiettyjen henkilöiden ainaista jankutusta nyybikielteisyydestään. Tässäkin tapauksessa vain muutama tyhjä (loggautunut) tynnyri on saanut suurimman mökän aikaan, kun 99 prosenttia porukasta asia stressaa vain vähän tai sitten ei lainkaan.
Suosittelisinkin eräille lääkkeksi pientä peiliinkatsomisen ja itsensäpohdiskelun sessiota, koska eivät häirikötkään kauaa yksinään jaksa huudella, ja suurimmissa väännöissä on selkeästi näkyvissä näiden tiettyjen loggautuneiden käyttäjien taholta tullutta turhaa provoamista.
Ja huomata kannattaa myös ettei se loggautumispakkokaan paratiisia tuo; sehän huomataan jo kun muistellaan muutamia lähihistorian loggautuneiden käyttäjien välisiä "keskusteluita". Olisiko seuraava askel loggautumispakon jälkeen sitten käyttäjäkohtainen "bannaaminen"?
Note! This message was posted anonymously!
|