Viestiketju: dodge ram kokemuksia
Näytä yksittäinen viesti
  #5  
Vanha 13.03.2014, 19:16
tdi:n Avatar
tdi tdi ei ole kirjautuneena
Veteraani++
 
Rekisteröitynyt: 16.03.09
Sijainti: Kotipaikka
Viestit: 1.792
Perusasetus

Hillityn näkönen paketti!
Nuo vois olla hyvät ja nuita upotettavia nappeja vois tuohon puskurin lippaan laittaa. Mäkin haluisin tuon moonvisorin ei tartteis kattoo reijittää cargo valoja varte (niin paljoo) mutta en oo vielä niin siistin näköstä nähny 3 koppasessa.
Mulla oli noita kiinalaisia halpoja led äärivaloja mutta ne on oikeesti niin huonolaatusia suomen suolasilla teillä (yllätys).. Hirmu homma rakentaa niihin stropot sit ne sammuilee vähän välii ni revin jokasen irti. Myös led valonauhaa olen miettinyt mutta sen pitäs olla aika tehotonta ja tosi harvalla jaolla että siitä sais inhimillisen näköisen, liian yhtenäinen on aika hassun näköstä

Tuos on vanha kokoonpano, videolla nuo vilkkuu vielä liian nopeesti ja vähän väärää tahtia.

http://youtu.be/ddxy8IyWVkY

Ja kun oli puhetta paljon kiertää enpä ole tullut ajatelleeks niin oli pakko tarkistaa tänään, video oli lähinnä omaks iloks mutta pistetään sekin nyt tänne.
Pannat pitäs säätää kun laatikon öljyt vaihtaa ja sen lauharin. Tuoski tuo jää hetkeks miettii kun painaa kaasun pohjaan ni viittais että on vähän turhanki kireellä?
http://youtu.be/selDmtH9Q8g

Viimeksi muokannut tdi : 13.03.2014 19:31
Vastaa lainaten