Joo olin tuolla.Kivaa oli naisia oli suht paljon.Kivat Players showryhmä <img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle> ja myös Car Babes <img src=icon_smile_cool.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_cool.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_cool.gif border=0 align=middle>.
Ja itse asiaan kyllä tuolla Formula Off Road osastolla (suht lähellä esiintymislavaa) oli porukkaa koko ajan mutta kuljettajat
niin Salonen kuin Laasonen ihastelivat Saksalaisen naisen body paintia.Sorry Tuukka en ole vielä kerennyt laittaa sitä kuvaa minkä näytin sulle.
Siis sitä jossa Salonen katsellee TOSI tarkkaan tätä naista.Ilme on kyllä näkemisen arvoinen.
Ja olihan Laasonen & Salonen esiintymislavan takaosassa kun Car Babesit poistuivat.Oli varmaan hyvät näkymät(kateellinen olen).
Ja kyllähän kuuluttaja kuulutti yhdessä vaiheessa missä nämä kaksi herraa ovat.Kun ei näy eikä kuulu kavereita joten tulkaa
kahvioon --> haastattelua varten.
Älä lainaa rahaa ystävillesi äläkä sukulaisille.
Se vie heiltä muistin.
|