Viestiketju: Vetoakselinsuojakumi
Näytä yksittäinen viesti
  #5  
Vanha 04.02.2014, 23:20
Nikuzai Nikuzai ei ole kirjautuneena
Sankari
 
Rekisteröitynyt: 02.12.12
Sijainti: Suomussalmi
Viestit: 3.863
Perusasetus

Oikea liima oikeaan aineeseen niin kyllä kestää ja lujaa

Paikkasin escortin etu renkaan joskus 2004 lastalla kylkeen pyyhkimällä italialaista kiviliimaa ja mustaa pastaa ja vieläkin siinä ilmat pysyy


Mutta luulisi tarvike vetarin kumin kestävän käytössäkin kun sellaisella levittimellä venyttää sen vetarin murroksen yli ja se reikä ei ole kuin tuuman luokkaa ja nyrkki reilusti mahtuu siihen sisälle kun se on venyttimessä
Lie kuin pahaa tekisi jos päähän sellaisen vetarin kumin pienen puolen asentaisi ja nappaisi venyttimen pois
__________________
Positiivinen rasismi?

Jos ei natiivi pyytää jotain se pitää antaa ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.
Jos natiivi pyytää jotain se pitää kieltää ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.
Vastaa lainaten