Näytä yksittäinen viesti
  #5  
Vanha 13.10.2004, 20:15
Nerd-O Nerd-O ei ole kirjautuneena
Legenda
 
Rekisteröitynyt: 13.05.03
Sijainti: Kusinen pk-seutu
Viestit: 8.877
Perusasetus

Huh huh mitä säätöä inkkari saa aina aikaiseksi. Parissa päivässä näköjään tapahtuu Kukaan ei näköjään vieläkään ole vastannut inkkarin alkuperäiseen kysymykseen vaan suurin osa keskittyy siihen että inkkari on runkkari ja se pitäs ampua tai jotain sen suuntaista. Ei mua ainakaan häiritse tuo paskan jauhanta, niin kauan kun sitä ei ole koko topicci täynnä.

Mutta minä lähden siitä että kaiken paskanjauhannan alkulähde on tojota. Sen on nähnyt täällä jo niin monta kertaa. Voi luoja mitä friikkejä jotkin on automerkin suhteen. Mitään pahaa ei siitä merkistä saa puhua. Oli sitten kyse 4-veto mallista tai jostain kurppasesta corollasta. Tietty porukka on silloin eri, mutta lopputulos aina sama. Mut loppupeleissä aivan sama. EVVK.

Plääh. Lopetetaan kaikki tämä palstan selailu niin kukaan ei kilahtele. Nähdään vain kasvotusten niin ikinä ei ole ongelmia. Ainakaan minä en ole sellaisia nähnyt noilla safareilla sun muilla missä olen käynyt. Jotenkin tämä webbi vapauttaa kirjoittajat tai jotain.

Kaippa tuostakin nyt joku herneen nenäänsä vetäsee.. Nyybien kommenteistä en kyllä välitä p*skan vertaa, kun ei ole pokkaa kirjoittaa omalla nikillä.

-- Halaillaan puita ja WEB offaillaan. Se on mukavaa touhua ja kukaan ei vikise --

Nerd-O
Vastaa lainaten