Näytä yksittäinen viesti
  #7  
Vanha 26.12.2013, 18:59
Nikuzai Nikuzai ei ole kirjautuneena
Sankari
 
Rekisteröitynyt: 02.12.12
Sijainti: Suomussalmi
Viestit: 3.863
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Ex_inkkari Näytä viesti
on muuten maailman 7 ihme, penkin takana olevat työkalut tallessa ?? tunkit, rengasraudat ja varapyörän vimputtimet.

Kytkimen hinkutus on hävinnyt... onko sitten hyvä vai huono asia ? vielä liikkuu, lähdöissä hieman hytistää mutta ei muuta oireilua.


Ravistamine taitaa olla aika yleinen ongelma näissä ja jos pitkään jatkuu niin kytkinakseli kaiketi saattaa napsahtaa poikki

Kannattaa kattoa mahd. pian, että missä kunnossa kytkinakselin vauhtipyörän pään laakeri on



Paappas listaa ja kuvaa millaiset ne ihmekalut siellä penkin takana on en nimittäin ole ikuna sellaisia nähnyt
__________________
Positiivinen rasismi?

Jos ei natiivi pyytää jotain se pitää antaa ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.
Jos natiivi pyytää jotain se pitää kieltää ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.
Vastaa lainaten