Näytä yksittäinen viesti
  #4  
Vanha 30.09.2004, 19:35
bj75 bj75 ei ole kirjautuneena
Konkari+
 
Rekisteröitynyt: 01.06.04
Sijainti: Kirkkonummi, Finland.
Viestit: 667
Perusasetus

Jep !

Pitkin renkaan kylkeä valuu. Tänään just duunista lähtiessä huomasin että lammikkohan se siinä.

Tarkoitus olisi laittaa molemmat puolet ja kaikki tiivarit kun kerran tekemään ryhtyy.

Toyotalta (5 eri liikkeestä) kun kyselin, niin ei oo:ta myivät. Tilauskaan ei anna edes päivämäärää, joten epäili että KESTÄÄ kun ei keskusvarastolla ilmeisesti ole. Toiveikkaana vielä huomenna (mikä prkl se on kun varaosa putiikit pitää panna kiinni klo 17, jottei tavan duunari remppaaja millään ehdi) soittokierros muihin liikkeisiin, josko sieltä löytyis.

Tällasta se on persaukisen elämä. Aina pitää ruinata foorumilla kun ei oo varaa pitää osia varastossa. HJ:n laatikko(kin) kiinostaa, mutta tuo ajaa nyt edelle. Mutta odottakaas kun saan HJ:n myytyä (jos saan), sekä veronpalautukset niin sitten.......................... se ruinaus vasta jatkuu ku kaikki pitäis saada laitettua sillä rahalla <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>

Pitkään en oo harrastuksen parissa pyöriny, mutta tämä palsta on kyllä parhaita mitä tiedän<img src=icon_smile_approve.gif border=0 align=middle>, vastauksia ei tartte odotella, tietoa on joka lähtöön ja nyybiäkin neuvotaan (kunhan muistaa kirjautua <img src=icon_smile_cool.gif border=0 align=middle> )


Avusta jo etukäteen kiittäen ja kumartaen -J-

Big is beautiful
Vastaa lainaten