Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja vwmikko
Vielä kun markkinoimassasi sarjassa tuo yläpallonivelen spaceri jotenkin tukeutuisi ylätukivarteen, niin ehkä tuonkin sarjan kanssa uskaltaisi tien päälle lähteä. Kukas näissä muuten on valmistaja?
|
Spaceri näyttää kovasti samanlaiselta, kuin mitä itselläni on käytössä, se ainakin tulee ylätukivarteen kiinni M10 pultilla ja on siellä kestänyt eräänkin rytyytyksen maastossa sekä reilun vuoden muuten käyttiksenä. Kerrotko tarkemmin mitä tarkoitat tukeutumisella?
En minä mitään markkinoi, laitoin vaan vinkin kun facesta moisen bongasin. Sinä taisit markkinointimielessä laittaa tuon linkin, johon vastasin?
En tiedä kuka on valmistaja, Wagenhausin facesivultasiis bongasin, en ole asiakas tai koskaan käynyt siellä.
Näyttää olevan alumiinia, sillä epäilin kevyemmäksi kuin sen toisen firman. Tosin sinähän taidat olla tuon toisen firman väkeä ja Wagenhaus teidän yhteistyökomppani, niin ainakin luki Wagenhausin profiilissa Tölkki.fi forumilla, joten kaiketi tiedät mitä yhteistyökumppani myy ja asentaa?
Käsittääkseni kielsit minua olemasta mitenkään sinuun yhteydessä, mutta tämä projektitopickiin kommentointi oli varmaan joku liennytys siihen, kiitos?