Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja ImacInnes
Saiskos siihen jonkin ajan, vaikka puolivuotta tai vuoden jättö päivästä niin poistuisi tai siirtyisi "unholla" alueeelle automatikue??
ja kun muuttaa MYYDYKSI niin esim. viikon päästä siirtyisi myydyt osioon?
Pois mielestäni nuo pitäisi saada.
t. Ismo Ämmä
|
9kk on toisella palstalla jota seurailen poistumisaika joka tuntuu todella pitkältä, et sellainen olisi sopivan luokkainen ei liian lyhyt eikä liian pitkä.
Ja jos on haluja, että vanhemmat ilmoitukset pysyisi pidempään niin vaikka sen 9kk jälkeen poistuvat osioon 5kk ajaksi niin niitä voisi vaikka kokeilla tingata.
Ja tosiaan ne mitkä ilmoitettaisiin MYYDYIKSI niin myydyt osioon.
ja niitäkin aika ajoin katella tai vaikka kimpuissa vaikka viikon/kahden välein, et mitä niissä lukee, jos on sekalaisia kirjaimia niin pois vaan tai vajaat ilmoitukset/ilman hintaa olleet tai myyjän pois haluamat et vaihtaa vaikka otsikoksi poisto/vastaava niin modettaisi ne roskiin.
Osto ilmoituksista en oikeen tiedä, et miten niitten kanssa tarttisko niitä edes säilyttää nehän periaatteessa voisi käydä läpi vaikka käsin ja sen mukaan rankata pois.
Jos esim. joku haluaa ostaa yhden vararenkaan kokoa 33/15.5-15" niin ei kaiketi sellaista oikeen kannata säilöä