Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Byrocrat
Ja Nerdolle että et kai sinä niin "untuvikko" näissä offihommissa ole, että kuvittelit trialkisaa ajettavan vain yhdellä jaksolla  
|
Ensi vaikutelma oli tosiaan tuo että eikö siellä ole kuin yksi piste. Kait sitä voidaan eri suunnista ajella niin saadaan useampi piste? Yleensä noissa on nimittäin heti vieressä näkynyt ne muut ajopaikat.
Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja bluevan
Ei tietty Nerdon kannata avata suutaan ja kysyä keltään 
|
Eikö se niin mene ettei suomalainen mies kysele keltään ajo-ohjeita tai neuvoja perille? Se ottaisi muuten egoon
Mutta tosiaan tuo käsin hienosti piirretty karttakin olisi riittänyt. Ei sen kovin kummoinen tarvi olla. Ehkä ensi kerralla tuo piirrustus on sitten lisätty sinne? Kopiokoneella kun noita tekee niin ei se tosiaan kauheen kalliiksi tule. Enkä usko että kartan tekijä välttämättä haluaa hirveitä rahoja tekijänoikeuksista. Tosin ongelmaksi muodostuu se A4 koko, mihin yhdelle paperille pitäisi saada kaikenmoista mahtumaan. Jos papereita on jo kaksi niin pitää olla joku nide siinä.