![]() |
Lokka lukko nissanin etuakseliin.
Nissanin Patrolliin (vm-91) tarviis saada 4 pyörivää pyörää. Eli onko kellään kuvia ja kokemuksia kuin toiminu ja menikö kuin helposti paikalleen? Ja joltain moinen kapistus hyllystä löytyy niin tietenkin voi tarjota :D
|
Mulla on terranossa takana lokan lukko ja eteneminen parani huomattavasti verrattuna kulahtaneeseen lsd:n. Hommasin osoitteesta 4x4garage.fi.
|
Et sattunut kuvia ottamaan muutostyöstä? Ei pahan hintasia loppuusa tuossa firmassa...
|
Ei tullut kuvia otettua. Yksi puolituttu asensi sen paikalleen kun ymmärsi enemmän moisista asioista. Pitää kyllä vielä kehua lukkoa sillä oli mukava ajella kun pystyi tiputtamaan vauhtia kummankin takapyörän työntäessä.
|
tilasin itselle patrolliin Lokkan eteen tuolta.. Suosittelen muissakin tarpeissa, hinnat todella käyttäjäystävällisiä ja valikoimaa löytyy!
http://www.4wdsystems.com.au/index.php?id=29 Asennukseen meni muistaakseni kaljan juonnin ohella n. 3h.. :) |
.
Lainaus:
|
Sivu luotu: 09:32 (GMT +2). |