![]() |
Linhai 300 50th anniversary NYT 2000 €
2 Liiteet
Siis jouten mönkkäri varusteineen. Ei hirveesti ajettu, lähinnä ollut lumitöissä. Tällä hetkellä katsastamatta, ei viitsinyt talvella ajaa leimalle :) Mukaan juontokärry jolla tulee isommatkin tukit pois metsästä, Cycle Country aura ja vinssi.
Pikkaisen on sanomista, nuo etuperät ei kestä minulla ja niinpä tuostakin on se rikki, uusia osia saa kyllä mutta olen ajellut ilman etukardaania. Hp. 2500€ tai vaihtoa esim. Suzukiin tms offipeliin. Renkaatkin käy osamaksuna, 33" tai 32" karheat kuvioiltaan. Autotraileri kelpaa myös vaihdossa, kantavuus pitäis olla yli 1k kg. |
Lainaus:
Minkämoista remppaa olisi tiedossa, onko mtn. tietoa mitä on hajonnut? -A |
Etuperästä pinion ja lautaspyörä, muutaman satasen maailmalta ja suomesta n. 450€. Kitkalukko on ehjä. Muuten kampe on hyvässä kunnossa.
|
Päästäisen kunniaksi 2250€ ja edelleen vaihtokin käy.
|
Jokos menis ?
|
Vaihto
Terve,
Kiinnostaako vaihto hyvään metsästyskivääriin?? |
Ota mönkkäri kärryyn ja ajele poriin vaihtamaan se suzuki sj 410 joka näkyy tuossa profiilissani.
|
Tefanus: laitteles kuvia enenpi ja tarinaa autosta.
|
UP
Vaihdossa myös käy 20hp perämoottori lyhyellä rikillä. |
Sivu luotu: 15:54 (GMT +2). |