![]() |
Nissan patrol Gr pätkä 2200€
3 Liiteet
Mopon karkaamisesta johtuen myydään tai vaihdetaan 36-37"pitbull /irokkeihin.Todella toimiva ja valmiiksi lyhennetty GR.Takana kytkettävä lukko,vinssi,ome +100 alusta ja turvakaaret mukaan.Auto on rekisterissä oleva paku (ei huoltoauto)leima on kyllä jo kuivahtanu mutta verorästejä ei ole,löytyy myös AKK katsastuskortti.Reilasta löytyy ja puh.0400-592687 http://forums.offipalsta.com/picture...ictureid=74927 Siirtopyörillä. http://www.youtube.com/watch?v=fk1pbqB94Zs Auto on ollut munkin sokealla leskellä saaressa kirkko rekenä siitä johtuu muutamat pienet painumat helmoissa.
|
Mitäs maestron arvion mukaan tämä kulkine kaipaisi, jos sitä aikoisi näyttää leimasedälle ja saada vielä leimankin paperiin?
|
Valot on vähän hakusessa ainakin takana ja on nuo rapasuojat ehkä vähän lyhyet takana. Sit semmosta pikkusta puuhastelua siellä täällä.Emmänyttiedä tommonen mönkkärihän tuo on.
|
Sivu luotu: 00:35 (GMT +2). |