![]() |
Turvakaarista
Olis tarkoitus ruveta kehittelemään läjään turvakaaria jos lähtis paratiisi offiin kokeilemaan mihin sitä kykenis suunistuskisoissa:rolleyes:.
Laittakaa vähän kuvia minkälaisia kaaria on läjän ympärille kasattu. Ja kertokaa vähän kaarien vaatimuksista. |
Kaarien vaatimukset löytyy säännöistä, www.4x4cup.com
Kuvia taas löytyy vaikka tuolta projektit osiosta. |
Mun profiilia on ainaki kuvii pääkaaresta takatuin.
|
Onko mikään näistä vaihtoehdoista kelpaava suunnistukseen? kun ei ole määritetty että mikä lasketaan pääkaaren takatuiksi???
1. http://forums.offipalsta.com/picture...ictureid=97465 2. http://forums.offipalsta.com/picture...ictureid=97466 3. http://forums.offipalsta.com/picture...ictureid=97467 Vai miten olisi mahdollista toteuttaa järkevästi 8paikkaseen hodariin kaaret niin että kisoissa kelpaisivat etu ja keskipenkille??? niin ja siis takimmaiset penkit on käytössä siviilissä ainoastaan. |
Lainaus:
Avoautoihin tai ns. lavamatkustajille vaaditaan sitten enempi kaaria.. |
Siis näin olisi mahdollista mennä periaatteessa :D
http://forums.offipalsta.com/picture...ictureid=97498 |
Sivu luotu: 10:59 (GMT +2). |