![]() |
Ostaisin keskeneräisen rojektin ! Pannan jäihin kuukaudeksi!
Monen vuoden pähkäilyn jälkeen ajattelin rakentaa kesäksi jonkun härvelin.
Etsinnan alla olis ensisijällä semmonen rojekti--Niin sanottu rullaava ....,mutta voipi olla joku muu vaihtoehto.Hyvä,valmista kokonaisuuta en jaksaa kyllä ostaa,sen takia pitä tehä itse mahdollisemman paljon.Jemmassa on Jenkki- 6-kone ja jakoloota/loota. Tästä tulis ei katu-lailinen, enemmän kilpa/harraste peli. Lukko-akselit olis plussa.Ja kun on itellä 30-vuoden auto-remontin ja -hitsauksen kokemus (Auto-pelti-korjaamo/maalamo yrittäjä),niin isompikin rojekti ei pelotaa,jos vaan kiinnostaa. Maksu tapahtuisi rahalla, tai voinhan tarjoa vaihtossa yrittyksen palveiluja. Moorits. |
Tervehdys nyt löytyisi läheltä projektia , hiihtelet vain välissä olevan järven ylitse ...
http://forums.offipalsta.com/showthread.php?t=92894 |
|
|
Ei tässä juurikaan ole tekemistä mutta särjetään jos haluat.....virtaa pitkin alas Joensuuhun.....
http://forums.offipalsta.com/picture...ictureid=63741 |
|
|
Kiiti,mutta liian pieni 120 kg ukolle......
|
Kiitos tarjouksesta ,mutta ei ihan näin kova tavara aloittelialle......Liian kova laite toi proto,ei taida riitä taito alussa.
|
Tere,
Kiinnostaako projekti BJ - lukkoakseleilla ja kierrejousilla. Pohjois-Karjalassa. soittele 050 357 3297 |
Lainaus:
|
no mites ois tämmönen peli :) http://forums.offipalsta.com/showthr...ennetty+patrol
|
No mites se G mersu uppois..?
|
pikkusen rikki oleva(osat mukaan) ln65 hilux 2.4 diesel off-road käyttöön tehty,takana kemppi edessä kitka 1800e ja lisä hinnasta löytyy 35"maxxisin renkaat ja uus vinssi.
Puh 044-5288943 |
Sivu luotu: 05:21 (GMT +2). |