![]() |
285/75r16 insa special track. 8x16" 6-pultti vanteilla 750€
vähän ajettu, eikä kovin vanhatkaan. pintaa n.20mm
todellinen halkasija noin 84cm ja leveys29cm. (että vastaa isoja 33" ja pieniä 35" :D ) yhdessä pieni reikä/vekki, mutta siihen sisuskumi mukaan! . päittäin vaihtuu uudenverosiin 33-35" mt renkaisiin joko 15 tai 16" vanteilla oleviin. jos rahalla niin pistetään pyynniksi 650€ mahdollisesti voin myydä myös vanteineen. leveys 8" koko paketti 850€ nää on vielä auton alla ajossa, mutta eiköhön nää nopeeta irtoo jos ostaja löytyy. parkanosta löytyy. http://forums.offipalsta.com/picture...ictureid=81656 http://forums.offipalsta.com/picture...ictureid=81657 juuri pysyy edessä lokarin sisäpuolella http://forums.offipalsta.com/picture...ictureid=81658 siinä näkyy minkämoinen vekki on renkaan reunassa. http://forums.offipalsta.com/picture...ictureid=81659 |
tarvisko kukaan?
|
Onko vanteita? Kelpaako vaihdossa BFG all terrain 33/12.5-15 10x15 6pulttisilla vanteilla et -44 yksi pari uudet ja toinen pari 8-9mm pintaa,ei paljon uusille häpeä.Puhelin numerosta puuttuu jotakin,numerovalinta virheellinen.
|
noi renkaat on nyt hdj sopivilla vanteilla. aika uudet nissanin alkuperäiset, mutta ei ne ihan tohon samaan hintaan lähde mukaan.
jotku mt tyyliset olis vaihdossa mukavemmat... |
no ni?
|
josko joku tarvis?
|
jokos jollekin olisi ilmennyt rengaspaketille tarvetta?
|
olisko renkaille kellään ilmenny käyttötarvetta?
|
pitäiskö toi yks kumi käydä paistattamassa että kelpais?
|
siitä umpihankeen renkaat?
|
ostakaas nyt joku noi pelkät kumit...
|
polttelisko kellään tulevat veronpalautukset?
|
vaihdossa 33-10,5-15 mud terrain km2.? Melkein uudet nämäkin.
|
Lainaus:
pelkkiä renkaitako vaihdettais? kuinkahan noi istuis 10" vanteelle? |
paikanpäältä hakijalle tuntuva alennus! 750€ vanteineen.
|
jokos kelpais?
|
saiko joku veronpalautuksia liikaa?
tässä olisi oiva kohde. ihan toimivat renkaat. itse olen ajellut näillä jonku 7000km, eikä ole paljoo kuluneet... |
siitä pukin konttiin?
|
mittasin kulutus pinnan. 18mm löyty joka renkaasta...
|
kumit ja vanteet pyörii vielä tallin lattialla...
|
Sivu luotu: 05:05 (GMT +2). |