![]() |
Läppäri
sain tuossa tollaisen museoläppärin: Toshiba pro 400 cs , nopeutta pentiumin verran ja muistiakin mahtavat 40 ramia.
saako tuollaista viritettyä millään nopeammaksi? että riitäis potku gps käyttöön...... vai lahjoitanko museoon<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle> |
Lainaus:
Note! This message was posted anonymously! |
Niin se unohtu sanoa että esimerkiksi Mapsourcelle se voi olla liian mopo ku kartat on aikamoisia kokonaisuuksia siinäkin nykyisin. (Garmin vapaa-ajan kartta ja Erätukun tuotteet)
Note! This message was posted anonymously! |
Mullakin sit saatas olla mahkuja jos oikein puristais.
Olis ylimääräsenä 486Compaq läppis,mv.näytöllä<img src=icon_smile_blush.gif border=0 align=middle> #perillepääsy ei ole itsetarkoitus vaan matkanteko# Saunalahti rules cruiser60@luukku.com |
hmmm
mietin samaa itekkin, mutta MV-näytöltä kartanlukua... onnistuisiko? [:|] Jari |
Lainaus:
Miesten lelut on kookkaita. |
Lainaus:
Ei tiedolla, ei taidolla, vaan Woimalla. autoSCIFIteam |
Tekeekö tollasella mitään kartta/gps käyttöön?:
IBM 380ED P166 32Mt RAM 2,1Gt kiinto EI PER*ELE!!! |
Mulla on vanha AST 486:nen ja W98 sekä Magellanin maps & street destinations vai mikä se nyt olikaan..... ei tietty maastokarttoja, mutta rastihommissa pelittää ihan ookoo - aika pitkälle riittää kun näkee missä päin ja kuinka kaukana rastit on.
Tapsa - - 33" on aikuisten oikeesti 838,2mm - - |
Sivu luotu: 04:55 (GMT +2). |