![]() |
Nokia Hakkapeliitta 7, 205/55(60?)/15, väyrysen peltivanteilla 600€
Eli väntin alta lähtee hukkapeliitat misukoiden tieltä. Pinnat 100%, vanteet peltiä. Jos haluaa kapselit, niin +100€. Korjaan profiilin, kunhan tarkistan sen.
Toimituksesta sovitaan erikseen. O4O-723 2580/0900-2200, tai lantikka (und) gmail.com |
Ylöspäin, eikö kukaan aja enää väyrysellä?
|
Siis onko toi +600€ noiden hinta? :D
|
Lainaus:
|
Paa kohilleen
Lainaus:
Paa hinta kohilleen niin voi kauppakin käydä.. |
Lainaus:
...saattaa toki koko ollakkin 205/55/16? En nyt satu muistamaan(eikä niin paljoa kiinnosta), kun ei satu olemaan ainut auto tontilla. Saahan kaupasta paljon muutakin tuohon hintaan, mutta ei uusia HP7:a, ja mistäpäs neropatti päättelit, että noi mun peltikset ei ole hyvät, häh? Oisko vaikka uudet... Asiahan on sama kun vertaisit korollaa ja mersua. Mene toki paikalliselle mersu diilerille vinkumaan, että samalla rahalla saa kaksi korollaa, niin luuletko saavasi uuden auton puoleen hintaan? Vitun dorka. Nämä ei olekaan tarkoitettu PERSAUKISILLE, joten voit mennä käymään mun puolesta kauppaa vaikka baarumeista jos siltä tuntuu. Nämä nostetaan hyllyyn, joten eivät ole enää myynnissä. |
Olisi kai sen koon nyt voinut tarkistaa jos oikeasti on renkaita myymässä. Karsii aika tehokkaasti ostajia jos ei ole edes tiedossa minkä kokoiset kumit on kyseessä.
Mulla ei muuta valittamista ollut... |
Sivu luotu: 23:42 (GMT +2). |