![]() |
Mistä olette vanteet hankkineet?
Hakusessa ois 15x10" vanteet -88 pätkäpajeroon. Onko halpaa ulkomaan kauppaa tiedossa kenelläkään? Ja 33/12,5 renkaat tarvisin myös. Jos vaikka jollain ois käytetyt tarjolla!
|
Tuolta löytyy vaikka mitä ja vieläpä halvalla. --> http://forums.offipalsta.com/forumdisplay.php?f=178
Sieltä löysin aikoinaan patrolliinkin halvat kolmevitoset. :) |
Onhan tuota tullut seurattua muttei sopivaa pakettia ole ollut. :) Yhet kolmivitoset ois tarjolla mutta taitaa olla vähän turhan isot pajeroon.
Onko kellään kokemuksia tuollaisesta putiikista? http://www.camskill.co.uk/products.php?plid=m26b0s0p0 |
|
Täältähän ne vanteet löytyy:
http://forums.offipalsta.com/showthread.php?t=76412 |
Mulla ois ylimääräiset renkulat.Onko Manella puh.numeroa,niin vois soitella
|
vannetukku.fi on halpa paikka jos etsii uusia
|
Numero on 0447033459. Käytetytkin kelpaa kuhan ei ihan sliksit oo.
|
Tere.
Kukas osais sanoa riittääkö 10" tuumaa leveä vanne 14,5" leveelle kumille? Ja millä et:llä vanteet kannattais olla? Renkaat olisivat 37x14,5x15 ja olisivat tulossa patrolliin(160 koriseen). |
10" riittää et -38 tai -40 gragarit koopeelta on muistaakseen -38 .
|
Lainaus:
|
Ei tartte
|
Sivu luotu: 08:46 (GMT +2). |