![]() |
M:Samurai Avo
Eli punainen avo-samurai mustalla kovakatolla olis myynnissä, tuotu Amerikasta noin 5 v sitten, hinta jotain 4 tonnin luokalla, kuvia tulossa greensj:n profiilissa, puh.nro: 050-3412059
Note! This message was posted anonymously! |
Eli kuvia löytyy nyt http://www.petrisimolin.net/gallery/...036.JPG&lite=1
http://www.petrisimolin.net/gallery/...034.JPG&lite=1 offroad is cool |
Tarjouksia otetaan vastaan!
offroad is cool |
Ikä, km määrä, muutoksia tehty, renkaat, vikoja?
Note! This message was posted anonymously! |
Amerikkalainen malli ja vm -86, ajettu 50000 miles, pidemmät ripukkeet ja 31" renkaat, karjapuskuri ja ja takapuskurina u-palkki (alkuperäiset puskimet löytyy myös)Toimii hyvin, käytössä joka päivä. Myydään uuden projektin takia.
offroad is cool |
1500€
|
2 k€
A.K. Note! This message was posted anonymously! |
Lisä tarjouksia tänne vaan :)
offroad is cool |
Laitatkaa nyt tarjouksia tulemaan
offroad is cool |
Samanlaisen avo(kovan), tosin vain 6 vuotta uudemman saa hakea vähän pohjoisempaa 3200lla pois, joten hiukan hinnassasi ehkä tarkistamisen varaa;)
Note! This message was posted anonymously! |
Kun jo sanottu: Tarjouksia otetaan vastaan. Kaikki varmasti tietää että hinta/laatusuhde pitäis olla oikea, eli vuosimalli ei sanoo kaikki!
offroad is cool |
ilman 31" ja hälytin 2800
offroad is cool |
ilman 31" ja hälytin 2650, osta nyt pois hyvä lelu jouluks :)
offroad is cool |
Jaha nyt kyllä hinta nousee taas, katsastettu tänään, aino vika oli käsijarrun säätö (vaijeri löysä)
Myydään nyt jouluhintana kaikki tillpehöörit mukaan 3300... offroad is cool |
Kun kauppa tuntuu käyvän muutenkin kovasti niin nostetaan hintaa..:)
Note! This message was posted anonymously! |
Saa kyllä tarjoa, toinen projekti jo oottaa... Vaihtokin...
Samurai Avo-86, USA-malli, ht, karjapuskuri, hälytin, 31" ja 205/75-15 m/s renkaat, kaikiin puoliin hyvä ja toimiva maastoauto. offroad is cool |
Sivu luotu: 01:15 (GMT +2). |