Offipalsta.COM

Offipalsta.COM (https://forums.offipalsta.com/index.php)
-   O/M/V Ajoneuvot (https://forums.offipalsta.com/forumdisplay.php?f=176)
-   -   Myydään Myydään UAZ ja osia. (https://forums.offipalsta.com/showthread.php?t=61650)

Rekisteröimätön 30.07.2009 12:47

Myydään UAZ ja osia.
 
Myytävänä rättikatto UAZ. Noin suurin piirtein kaikki osat ja vähän yli. Uusi vihreä rätti ja sopivasti likaisen valkoinen rätti. Moottori jumissa.
Auto ollut kilvissä. Ilmeisesti ainoa joka rekisteröity suoraan "siviili" rekisteriin, ei siis tietojen mukaan entinen army peli.

Mukana seuraa Opel (Senator) tekniikkaa: 3l suora 6 (uusittu laakerit renkaat tiivisteet etc), Jäähdyttäjä ja lauhduttimet (moot, ohjaus, v-loota), autom laatikko. ohjaustehostin, ohjauksen nivelet, rattiputki ja ratti. Jarru caliiberit ja levyt (etu/taka), lukollinen taka akseli. Ja mahdollisesti jotain muuta jota juuri nyt en muista : 0

Auto hiluineen Ivalossa, rullaavana, omalla tekniikalla. Opel kamat laatikossa/lavalla.
koko komeus 800euroa.
Voin myydä myös osia erikseen kuten ohjaustehostimen, hintaan 800€ .
Muut hilut voi halutessaan jättää tänne, osaan kyllä reitin kaatikselle!!) tai ottaa halutessaan mukaan!!!

ZAU 30.07.2009 16:42

Kuvia


Sivu luotu: 03:46 (GMT +2).