![]() |
NÄRKÖ perävaunu.
Kolme akselinen kärri. Löytyy Luumäeltä ja hintaa 2300 euroa. Lisätietoja: http://www.nettikone.com/733682
Ville 0440 427 454 |
Edelleen löytyy
|
jos vetokunnossa niin tarjotaan 1300e
|
Lainaus:
|
Tarkoittaako "vetokunnossa", että jarrut yms. jutut on sen verran ehjät, että saa 80km/h vetää tiellä? En ajatellut sitä käyttöön tieliikenteeseen kuorma-auton perään, mutta Luumäki on sen verran kaukana, että mielellään tienopeuksilla sitä siirtäisi.
Kuvan perusteella näyttää, että vetoaisa olisi saanut vähän kipeää. Onko, vai onko kuvasta johtuvaa harhaa? Näyttää ihan kuin olisi karannut apparin puolelta rinnalle ja ottanut nupin takarenkaaseen. EDIT: entä miten kaapin säänkestävyys, pysyykö vesi ulkopuolella ja minkä verran on pehmeää? |
Sori OFFTOPIC, mut se on ihan normaalia Transpointin kärryssä, et aisat on solmussa, ja ovet ei toimi.... :D EI KYLLÄ LIITY TÄHÄN KÄRRYYN MITENKÄÄN....!!!
Nimim. Kokemusta on. |
Lainaus:
|
Lainaus:
|
Lainaus:
|
Missäs kaikki wannabe rahtarit lymyää? Kahella tonnilla kärri omaksi.
|
Sivu luotu: 20:39 (GMT +2). |