![]() |
Honda cr 500 -94
Järjetön ranteenvenyttäjä. Tehoa löytyy!! Kone tehty syksyllä -08 kokonaan uusiksi ja sen jälkeen ajettu n.8h. Remontti tehty Tawastia Bikessa Laakson Juhan toimesta, kuitit löytyy. Juha myös shimmasi etupään. Takaiskari vielä tarttis tehdä. Paikallaan HGS tehoputki,vakio mukaan. Mukaan myös kasa osia,laakereita,stefoja,etc. Alla nyt hyvät kesäkummit. Piikkirenkaat (hyvät) mukaan. Pyörässä on niin paljon tehoa että ei sovellu mun taitoiselle tuonne metsään. Parhaimmillaan pelloilla,jäällä tai vaikka kesällä supermotona. Ulkonäkö hieman naarmuinen mutta muovisarjallahan tuon nätiksi saa. Hinta 1800€. Käteinen etusijalla mutta vaihdossa mieluusti otetaan myöskin suzuki tms. Profiilissa kuvia.
040-4871085 |
Terve
Vaihdellan toi honda tohon mun Kotariin 250 exc-98 |
Mikäs siinä! Tuu hakeen pois! Mä oon tottunu noihin kottaraisiin ja koneen koko olisi sopivampi!
|
mites tota oisko piikkinen RM vm95 liian lussu vaihdokki?
|
honda cbr
kaverilla olisi tommoinen 600 cebari. kävisikö semmoinen vaihdossa? se ei itse pyöri täällä palstalla joten siksi kyselen näin välikätenä.
|
Lainaus:
|
Lainaus:
|
just soittelin tossa kaverin kanssa ja se etsii kilvissä olevaa enska pyörää joten toi cr:ä ei oikein käykkään. mut kiitos kuitenkin pikaisesta vastauksesta:)
|
Nonni! Suunnitelmat saivat uuden suunnan. tämä honda voidaan vaihtaa myös lukkoakseleihin,gm pikkulohkotekniikkaan etc. tarjota saa!
|
|
Sivu luotu: 01:09 (GMT +2). |