Offipalsta.COM

Offipalsta.COM (https://forums.offipalsta.com/index.php)
-   Tekniikka & Jutustelu (https://forums.offipalsta.com/forumdisplay.php?f=150)
-   -   Muutama kuva lantikasta (https://forums.offipalsta.com/showthread.php?t=5209)

pjtk 26.08.2004 22:07

Muutama kuva lantikasta
 
Yhden puolipäivää elämästä tuhonneena Tuurin ostoshelvetissä, löyty sentään jotain kuvauksen arvosta. Ei ollu sen isoimman liikkeen pihassa, mutta joku osto ja myynti liike tämäkin oli.

http://www.petrisimolin.net/gallery/...-DSCN13892.jpg
http://www.petrisimolin.net/gallery/...-DSCN13902.jpg
http://www.petrisimolin.net/gallery/...-DSCN13912.jpg


Joku paremmin aiheesta tietävä vois tuosta sota Lantti mallista kertoo enemmänkin.


mikjus 26.08.2004 22:35

Näistä land cr..oovereista mitään tietämättömän tuli heti mieleen että onko tää nyt joku sellanen light weight systeemi jonka voi purkaa paloiksi ja roudata vaikka helikopterilla lähimmälle romikselle<img src=/smiley/lol.gif border=0 align=middle> Ei vaan ihan siisti peli muuten.

- http://www.G-69.tk -

mikjus 26.08.2004 22:41

Kato kato meikä on alitajuisesti rover ystävä

http://www.csse.monash.edu.au/~lloyd...Land-Rover/LW/



- http://www.G-69.tk -

Olppa 26.08.2004 23:21

aika hyvin arvattu jos et oikeesti vain ettinyt tuota linkkiä ensin ennen tuota ekaa replyä <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>

_________________________
Maasturilla, joskus tulevaisuudessa.

kharju 27.08.2004 02:23

Liike on tukkumyynti mikko keskinen, ja olit sen varaston pihas. Mä olisin laittanu samanmoisen kysymyksen tänne jos olisin saanut kuvia kyseisestä vetkuttimesta. Kiitti vaan. Mä tuolla istuin yhtenä aamuna pörisemässä niin vallan perkeleesti <img src=icon_smile_blush.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle>.


-Pajerolla metsään ja Zetorilla pois- http://www.petrisimolin.net/gallery/...autofahrer.gif

mikjus 27.08.2004 07:25

Lainaus:

quote:
aika hyvin arvattu jos et oikeesti vain ettinyt tuota linkkiä ensin ennen tuota ekaa replyä <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>

_________________________
Maasturilla, joskus tulevaisuudessa.

Itseasiassa tarkistin asian jälkeenpäin ja tuo sivu oli eka jonka google antoi. Asiasta on hämärän musitikuvani mukaan joskus keskusteltu jollain palstalla, ehkä jopa täällä?

Mikähän tuon auton tarina on kun ei ole kilvissä?

- http://www.G-69.tk -

pjtk 27.08.2004 09:07

Oishan siä voinukkin käydä päristämässä, mutta tyydyin vaan kuvaamiseen.
Mikjusille kiitokset linkistä.


Tumi 27.08.2004 09:12

Minä joskus kyselin noista lw lantikoista. Yks oli Joensuussa erään konttorin pihassa, epäselväks jäi mihin päin auto lähti.



Sivu luotu: 09:42 (GMT +2).