Offipalsta.COM

Offipalsta.COM (https://forums.offipalsta.com/index.php)
-   Tekniikka & Jutustelu (https://forums.offipalsta.com/forumdisplay.php?f=150)
-   -   Korjaamoa/pajaa Keitele-Pyhäjärvi-Pielavesi-Kiuruvesi akselilla? (https://forums.offipalsta.com/showthread.php?t=49348)

Rekisteröimätön 03.08.2008 20:20

Korjaamoa/pajaa Keitele-Pyhäjärvi-Pielavesi-Kiuruvesi akselilla?
 
mökkireissu alkoi hj:n takaiskarien yläkiinniketangon irtoamisella (ruosteinen kökkö). Hitaasti menee ilman iskareitakin, mutta olishan noi hyvä olla, siksi kyselen pajaa/korjaamoa otsikon alueelta (ympyrä: Keitele-Pyhäjärvi-Kiuruvesi-Pielavesi). Pitäisi mellkein onnistua odottaessa uuden putken hitsaus/fiksaus 2-3 tuntia, kun ei tullut vara-autoa mukaan..

petteriha 10.08.2008 19:30

Löytyihän se korjaamo ja korjausaikakin järjestyi seuraavaksi aamuksi. Korjaus (uuden putken hitsaus) odotellessa. Hienoa toimintaa. Suosittelen: Keiteleen Auto- ja Konekorjaamo, puh: 040 825 7336. Loistavaa palvelua.


Sivu luotu: 20:15 (GMT +2).