![]() |
Ristus mitä juttuja.. halpaa pensaa.
|
Itse taidan alkaa käyttää pari vuotta vanhaa bensaa kun ainakin ruohonleikkurissa on kulutus tippunut ihan perkeleesti :)
Viime kesänä tuoreella bensalla kun ajoi nurmikon niin joutui kerran tankaamaan kesken leikkuun ja nyt vanhalla bensalla ajaa ainakin kaks kertaa:eek: Katsotaan meneekö vielä kolmas kertakin? En muuta selitystä keksi kun että bensassa on ainetta joka lisää kulutusta ja vanhetessaan se aine häviää:rolleyes: |
Melko hoonoo soomee tossa myynti-ilmossa, mutta viihdyttävää luettavaa kyllä! :D
|
Hyviä noi palautteetkin myyjälle:D
Toimitus kestää vuosia!!! Palautteen saajan kommentti Olin kauan poissa. Asia nyt hoidettu! |
Lainaus:
|
Pitkäks se ruoho on tänä kesänäkin aina päässyt kun on satanut vettä pitkiä jaksoja. Viides kerta tais tulla tälle kesälle perjantaina.
|
|
aika pimeetä porukkaa, kuka noita ostais
|
No ählythän osti ne muhamedin luut mekkaan Jo helevetin kauan sitten. Eli kyllä joku aina halpaan menee ;). Kuinhan paha haju siellä niitten vaelluksissa on kun porukka tuulettaa niin ankarasti sitä pakoputkea.
Kesähän on täynnä kusetusjuhlia. Sinne vaan jeesuksen luitten kanssa niin varmaan menee kaupaksi. |
Sivu luotu: 05:49 (GMT +2). |