![]() |
O: Vanteet Dakotaan
Ostetaan siistit alu / teräsvanteet Dodge Dakota merkkiseen autoon. Kiire ei ole, mutta jos sopivat vanteet pyörivät jaloissa niin voi jättää viestiä niin ostelen sitten jossain vaiheessa pois. Peruspeltivanteita en tarvitse, sellaiset on jo.
Hintaluokasta sen verran että uusia vanteita löytyy 250-300 euron hintaan jo, eli kalliimpia ei kannata tarjota. Jako on 4,5*5 Edited by - Ex_inkkari on 15/07/2004 15:48:27 |
Töistä löytyy käytetyt 8x15 aluvanteet, sopivuus kokeiltava paikanpäällä, todennäköisesti tarvii laittaa levikkeet näiden kanssa.
Tämän näköiset =>http://www.uswheel.com/images/wheels...ntedmod750.jpg www.offivaruste.com |
Keskireiän koosta en tiedä, mutta samajakoiset Jeepin orggisalut (90-92 Cherosta)löytyy ylimääräset. Pauli mikä keskireikä/et/hinta noissa UsWheeleissä.
Suburban 6.5 Td,At 265/70 17 Wrangler YJ,31"Mt, 4,10 Sj Avo 12 vaiht. & Muita hiukka nopeampiakin härveleitä |
Lainaus:
www.offivaruste.com |
Vaihetaanko? Mulla olis hakusessa Hieman levveemmät kuin nuo Jeepin hunajakennoalut... Ja Oishan se hienoo saada Jeeppiin lisää Dakotan osia...<img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle>(No täytyy myöntää, että dakotan takajouset on vieläkin tallin nurkassa, kun ei oikee anna aika periksi, mutta kyllä mää sitten ilmoottelen suureen ääneen, kun perä(kin) saadaan ylös)
4x4 KONTATEN OLISIT JO PERILLÄ!!! |
Sivu luotu: 00:07 (GMT +2). |