![]() |
Ostettu : halpa autoradio ja ämyrit
Tarvetta olisi edullisesta autoradiosta. Ei tarvitse olla CD-soitinta, pelkkä radio riittää. Saa olla vanha ja rupunen, kunhan toimii ja kuulee uutiset. Niin ja jonkinlaiset kaiuttimet olisi kanssa hakusessa. Lisäpisteet siitä, jos masiina löytyy läheltä Suomusjärveä.
Tumpula Racing Team Edited by - Heguli on 27/09/2007 12:50:14 |
http://www.autosuunnistus.net/phpBB2...opic.php?t=312
Tuollainen olisi, kulkeutuu tarvittaessa Saloon -e- Note! This message was posted anonymously! |
Jos tuosta kuuluu ääni vailla suurempia häiriöääniä niin kaupat tuli. Mitä tarkoittaa "sihinät ja surinat kaupan päälle" ??
Soittelisitko, numero rohviilissa <img src=icon_smile_cool.gif border=0 align=middle> Tumpula Racing Team |
Tilaa Biltemasta hi-end hifit. Muistelisin niillä olleen myös myynnissä radio ilman cd-soitinta, mutta siinä on usb tuki ja sitä kautta voi soitella mp3-biisejä muistikortilta. Olikohan jotain 50e se soitin. Ja niiden kaiuttimet ei nyt mitään maksa..
_______________________________________________ Maalla on mukavaa Nerd-O |
Sivu luotu: 23:27 (GMT +2). |